O mnie

Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w Warszawie.

Na co dzień zajmuję się protetyką stomatologiczną czyli stwarzaniem uśmiechu na nowo. Przywracam ludziom komfort życia i uszczęśliwiam ich. To daje mi satysfakcję ale pełnię radości odczuwam, gdy w wolnych chwilach rozrabiam beton i…..podążam za wyobraznią.

historia Mojej Pasji

Fantazja sprawia, że czas przestaje istnieć….

A miłość do betonu zaczęła się pewnego dnia, gdy potrzebowałam dużej donicy. Nie znalazłam takiej jakiej chciałam. Cóż to za problem? – pomyślałam. Zrobię sobie sama. Kupiłam 20 kg betonu i zrobiłam. Miałam przy tym mnóstwo frajdy a kolejne pomysły przychodziły same. Urządziłam więc mój mały, betonowy świat – Betoniarnię.

Od zawsze „musiałam” robić COŚ. Dziś wiem, że to pasja, siła, której nie da się powstrzymać. Lubię piękne rzeczy, lubię je oglądać, dotykać i oczywiście mieć. A  teraz nawet  kreować . Szczególną przyjemność sprawia mi budowanie nastroju światłem. Zwłaszcza żywy płomień ma w sobie przedziwną moc, dlatego tak kocham świece.

Nadszedł moment , w którym chciałabym podzielić się z Państwem owocami mojej , radosnej twórczości. Każda rzecz jest  wykonana ręcznie i nie do powtórzenia, przez co staje się wyjątkowa i  oryginalna .. Myślę, że będzie  dość osobliwą ozdobą  pięknego wnętrza i sprawi przyjemność każdemu, kto ceni urokliwy klimat otoczenia.
Serdecznie zapraszam.

,

Koszyk