Dostawa i płatności

Zakupy w sklepie O!Lśnienie są proste i wygodne. Jestem do państwa dyspozycji pod numerem telefonu 508 752 066. Jeśli nie będę mogła odebrać proszę o sms o treści Olśnienie a oddzwonię. Można się  kontaktować ze mną również drogą mailową olsnieniedonice@gmail.com.

Zakupu można dokonać wykonując przelew bankowy na numer konta: 55 1320 1537 1468 1936 30000001 (Bank Pocztowy). W tytule przelewu proszę podać nazwę produktu. Cena zawiera już  koszty dostawy. Od momentu zaksięgowania płatności czas przygotowania zamówienia wynosi 3 dni robocze. Wysyłki są realizowane za pośrednictwem firmy InPost  według państwa preferencji, przez kuriera bądź do paczkomatu. W przypadku odbioru osobistego cena będzie pomniejszona o wartość dostawy.

W ciągu 14 dni macie państwo prawo zwrócić produkt bez podania przyczyny. Do zwrotu nie potrzeba wypełniać formularza. Wystarczy informacja (mail lub sms). Koszty zwrotu ponosi kupujący z wyjątkiem sytuacji, gdy produkt jest uszkodzony. Wówczas ponosi je sprzedający.

Do zwrotu koniczne jest załączenie dowodu sprzedaży. Po otrzymaniu zwracanego produktu niezwłocznie przeleję należną kwotę na państwa konto bankowe.

Ponieważ każdy produkt jest niepowtarzalny nie ma możliwości wymiany na drugi a jedynie na inny. Wiąże się to jednak z ponoszeniem kosztów wysyłki.

Koszyk